Speciālistu atlase

Kā notiek personāla atlase?

Skaidri izveidots algoritms uzņēmuma darbam ‒ tā ir garantija, lai panāktu pozitīvu rezultātu.

Оформление заявки

1. Pieteikuma noformēšana

Uzņēmums/darba devējs izsludina pieteikumu, lai meklētu nepieciešamos darbiniekus. Pieteikumā darba devējs pēc iespējas plašāk izvirza visas nepieciešamās prasības potenciālajam nākotnes strādniekam. Tas ļaus atrast darba cienīgu kandidātu visīsākajā laika posmā.

Noformēt pieteikumu

2. Strādnieku meklēšana

Atklāta darbinieku meklēšanas procedūra ietver sevī šādu plašsaziņas līdzekļu skaitu:

  • uzņēmumu datu bāzes;
  • citu klientu ieteikumi;
  • profesionālo sakaru tīkls;
  • kolēģu palīdzība;
  • Internets.
Поиск персонала
Формирование списка кандидатов

3. Kandidātu saraksta veidošana

Pēc rūpīgas potenciālo darbinieku CV pārskatīšanas notiek intervijas pa tālruni, uz kuru pamata tiek izvēlēts noteikts kandidātu skaits, kas ir atkarīgs no darba devēja prasībām. Pēc 1–3 nedēļām atlasīto kandidātu rezumējums tiek nodots uzņēmumam/darba devējam.

4. Darba intervija

Pēdējā darba intervija tiek veikta, izmantojot programmu Skype. Pozitīva rezultāta gadījumā notiek attiecīgā personāla apstiprinājums izvirzītajam amatam.

Собеседование
Оформление документации

5. Dokumentu noformēšana

Vīzas un oficiālas darbiekārtošanas pakalpojumu saņemšanai ir nepieciešams prasmīgi noformēt nepieciešamos dokumentus. Tas tiek darīts tad, kad ir apstiprināts attiecīgais personāls noteiktajam amatam.

6. Strādnieka pārcelšanās uz Latviju

Kad strādnieks ir pārcēlies uz dzīvi Latvijā, mūsu aģentūra kontrolē un pārrauga viņa darbu pārbaudes laikā. Nepieciešamības gadījumā tiek sniegti konsultāciju pakalpojumi uzturēšanās atļaujas dokumentu noformēšanā, kā arī citu jautājumu risināšanā. Tad arī notiek samaksa par pakalpojumu no darba devēja puses.

Переезд кандидата в Латвию